Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie realizowane są projekty Działaj Lokalnie

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
I już po szkoleniu - czyli pozyskali wiedzę o… pozyskiwaniu grantu finansowego

2017-08-12

Zgodnie z planem, w dniu 08 sierpnia 2017 r. w siedzibie ODL Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” odbyło się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych pozyskaniem grantu na dofinansowanie lokalnych inicjatyw w III naborze konkursu” Działaj Lokalnie”.

Obecni na tym spotkaniu zainteresowani mieszkańcy z gmin: Cieszków, Krośnice i Milicz zapoznali się z podstawowymi zasadami konkursu. Poznali też kryteria oceny składanych projektów,  według których Lokalna Komisja Grantowa wydaje werdykt.

Zebrani mieli też możliwość szczegółowo przeanalizować  formularz wniosku w generatorze elektronicznym i wymienić poglądy w zakresie wymogów wypełniania formularza.

Teraz należy się spodziewać, że zainspirowani pozyskanymi informacjami słuchacze, odpalając gejzery  kreatywności przy budowaniu swoich projektów,  za kilkanaście dni staną się beneficjentami Programu „Działaj Lokalnie”, czego z całego serca życzymy.

Prezentację ze szkolenia można pobrać TUTAJ.  

P.S.

Przypominamy wszystkim zainteresowanym składaniem wniosków, że swoje projekty można - a wręcz należałoby, żeby uniknąć błędów formalnych i merytorycznych  - konsultować w biurze Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” z animatorem lokalnym, dyrektorem biura Ingą Demianiuk-Ozga, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu konsultacji  - tel. 71 38 30 432.