Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie realizowane są projekty Działaj Lokalnie

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
JUŻ PO SPOTKANIACH INFORMACYJNO-SZKOLENIOWYCH DLA LIDERÓW LOKALNYCH Z DOLINY BARYCZY

2018-05-11

W dniu 07.05.2018 r., ponownie na spotkanie informacyjno-szkoleniowe do Milicza, zjechali liderzy lokalni z Doliny Baryczy, którzy zamierzają składać wnioski o granty finansowe do konkursu „Działaj Lokalnie”. Zapoznali się z regulaminem konkursu oraz z założeniami do konstruowania budżetu wniosku, a także z najczęściej popełnianymi błędami podczas wypełniania wniosków. Niektórzy mieli też okazję skonsultować swoje pomysły projektowe z doradcą.

Obecnie generator wniosków zarejestrował kolejnych wnioskodawców wypełniających formularze wniosków. Termin składania wniosków mija 20.05.2018 r. o godz.24.00. A więc pozostało jeszcze 9 dni. Jeśli dopiero teraz ktoś zdecydował się na aplikowanie do programu, to jeszcze nie jest za późno. 

Informacje przekazywane na szkoleniu można znaleźć w prezentacji ze szkolenia, która jest zamieszczona na portalu www.dzialaj.barycz.pl w zakładce <DO POBRANIA > <Dokumentacja>.  

Ale nie odkładajcie wypełniania wniosku do ostatniej chwili, by nie zabrakło czasu na jego skończenie.

Radzimy już odpalać generator, bo do rozdysponowania na dotacje jest kwota 55 700 zł.

Na ewentualne pytania i wątpliwości odpowiadamy telefonicznie pod nr tel. 603 19 77 19 lub mailowo dzialaj@nasza.barycz.pl lub można się umówić na spotkanie w siedzibie Ośrodka Działaj Lokalnie - Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w Miliczu.