Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie realizowane są projekty Działaj Lokalnie

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
ODL STOWARZYSZENIE „PARTNERSTWO DLA DOLINY BARYCZY” WYRÓŻNIONY NA GALI DL W WARSZAWIE W KATEGORII „NAJEFEKTYWNIEJSZE ODL”

2019-04-01

Reprezentanci Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” Prezes Zarządu Inga Demianiuk-Ozga i Koordynator Programu Jan Bernacki uczestniczyli w spotkaniu niemal wszystkich 73 Ośrodków Działaj Lokalnie z całego kraju z okazji podsumowania konkursu Programu „Działaj Lokalnie” edycji X 2018.

Gospodarzami spotkania  zorganizowanego w Warszawie były Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Podczas spotkania uczestniczyliśmy w kilku wykładach i warsztatach tematycznych dotyczących bieżących i przyszłych kierunków rozwoju programu. Mieliśmy też okazję wymienić doświadczenia z przedstawicielami ODL z całej Polski w zakresie funkcjonowania Ośrodka i organizowania konkursów.

Kulminacyjnym punktem spotkania była uroczysta Gala podsumowująca edycję X Programu Działaj Lokalnie, na której szefowie PAFW oraz ARFP wręczyli wyróżnienia kilku Ośrodkom w Polsce.  

Kapituła PAWF i ARFP postanowiła wyróżnić także ODL Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” w kategorii „Najefektywniejsze ODL” – „Komunikacja w programie” , wręczając jednocześnie za tę efektywność nagrodę pieniężną w kwocie 2 tys. zł.

 

Doceniona została funkcjonalność portalu www.dzialaj.barycz.pl i aktywność na nim. Jest to wspólny sukces zarówno ODL, jak i dotychczasowych grantobiorców Programu „Działaj Lokalnie” z Doliny Baryczy, którzy współtworzą portal, zamieszczając relacje z działań projektowych.

Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia, które jest efektem wspólnej pracy wielu osób. Ta nobilitacja jeszcze bardziej zachęca nas  do działań na rzecz dobra wspólnego na obszarze 8 gmin Doliny Baryczy. Dlatego też pozyskaną kwotę zamierzamy przeznaczyć na modernizację serwisu i poprawę jego funkcjonalności z pożytkiem zarówno dla przyszłych grantobiorców redagujących artykuły, jak i dla odbiorców informacji na serwisie www.dzialaj.barycz.pl

JB 

.