Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie były realizowane projekty: Edycja 2010

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Olszówka w internecie - www.olszówka.pl

Strona internetowa sołectwa Olszówka

Olszówka to wieś piękna położona w gminie Twardogóra. W skład naszego sołectwa wchodzą, oprócz Olszówki, wsie Trzy Chałupy i Gola Mała. Podczas warsztatów odnowy wsi, prowadzonych w 2010 r. pow-stała nieformalna grupa mieszkańców ,,Aktywna Olszówka", która działa na rzecz lokalnej społeczności.

Udział w programie ,,Działaj Lokalnie VII" jest naszym debiutem. Projekt, który realizujemy nosi tytuł ,,Olszówka w Internecie, czyli www.olszówka.pl". Jego celem jest stworzenie narzędzia w postaci strony internetowej w formacie CMS, umożliwiającego szybką , łatwą i wyczerpującą wymianę informacji, pobudzenie aktywności i integrację mieszkańców oraz promocję sołectwa.

Projekt realizowany jest także dzięki życzliwości i pomocy ze strony Stowarzyszenia ,,Potęga Lasu" w Twardogórze i dzięki udziałowi sponsorów.

Zatem, jeśli jesteś mieszkańcem sołectwa Olszówka lub jego sympatykiem  i ....

Lubisz Internet? Chcesz mieć wpływ na sprawy  nurtujące nasza lokalną społeczność? A może masz ciekawe pomysły, zdjęcia, prace? Chcesz popracować w miłym towarzystwie? Chcesz się podzielić swoimi osiągnięciami? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś  tak - przyłącz się do nas! Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę - udział w tworzeniu strony internetowej sołectwa Olszówka.

Zostań aktywnym mieszkańcem sołectwa Olszówka i miej wpływ na nasze życie, także w sieci:))!

Anna Kurzawa (ania.kurzawa@gmail.com)