Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie realizowane są projekty Działaj Lokalnie

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Jak przedstawiać relacje z projektu?

(Pierwsze zdjęcie lub obrazek tworzą wizytówkę projektu i realizatora na portalu www.dzialaj.barycz.pl)

Tu informujemy syntetycznie kim i skąd jesteśmy, na czym polega nasz projekt, jakie działania przeprowadzimy w projekcie, i jakich rezultatów się spodziewamy po zrealaizowaniu i kto skorzysta z dóbr, które powstaną w wyniku działań prowadzonych w projekcie. Krótko i konkretnie, ale ciekawie - żeby goście odwiedzający tę stronę i Wasz projekt, mogli szybko się zorientować, co tu mogą ciekawego dla siebie znaleźć.  

Tu zamieszczamy relację z przeprowadzonego działania

2018-05-24  16:29

Artykuły i informacje z działań. Tu zamieścisz bieżącą relacje z wydarzeń w ramach projektu. Każdy z realizatorów projektu zobowiązany jest zamieścić min. 3 relacje – opisy działań  - do pierwszego monitoringu, potem liczymy na kolejne min. 3. Każde z działań ma swoją osobną galerię, wyświetla się ona pod opisem relacji z wydarzenia.

Opis wydarzeń można zmieniać, poprawiać po zalogowaniu się  do zakładki "edytuj aktualność"

 

Ostatnie wprowadzone wydarzenie wyświetla się na stronie głównej 

www.działajbarycz.pl/CO SŁYCHAĆ W PROJEKTACH? 

oraz na stronie www.naszabarycz.pl/ AKTYWNI MIESZKAŃCY

 

Pamiętaj o zdjęciach, podpisz je (kogo lub co przedstawiają, kiedy powstały), wpisz autora.

 

W portalu najładniej wyglądają zdjęcia 900x600 dpi. Możesz w łatwy sposób zmniejszyć format zdjęcia korzystając np. z programu PAINT. Po otwarciu programu kliknij w "Plik" następnie kliknij "Otwórz" i wybierz z Twojego dysku zdjęcie, które chcesz edytować. Po kliknięciu w to zdjęcie ukaże się ono na stronie programu PAINT. Znajdziesz w pasku polecenie ZMIEŃ ROZMIAR, ustaw piksele i sprawdź czy zaznaczone jest polecenie zachowaj współczynnik proporcji. Wpisz odpowiednio w poziomie 900 w pionie 600 ( wpisując w poziomie 900 program sam dobierze wartość w pionie). Jeśli chcesz by dobrze wyglądało zdjęcie w pionie wpisz wartość 600 w pionie (wartość w poziomie program dobierze sam). Po wykonaniu tych poleceń rozmiar zdjęcia został zmieniony. Następnie kliknij "Plik" i "Zapisz jako" i zapisz zmienione zdjęcie na dysku i gotowe. Teraz możesz je wstawić do Twojej relacji z projektu lub galerii. 

 


Podajemy adres siedziby grantobiorcy, nr telefonu. adres mailowy, nazwisko osoby do kontaktu lub część tych danych wg uznania, żeby potencjalny gość zainteresowany projektem mógł się skontaktować z realizatorem projektu