Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie realizowane są projekty Działaj Lokalnie

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Fotodolina.pl

 

 

Fotodolina.pl to projekt tworzony z myślą o całym regionie Doliny Baryczy, skupiający się na jego walorach przyrodniczych, historycznych i kulturowych. Umożliwiamy mieszkańcom regionu dzielenie się tym, co dla nich ważne, wymianę doświadczeń i zwyczajne odczuwanie radości ze wspólnych pasji. Poza pasjonatami przyrody i fotografii liczymy też na udział naszych szkół, a także miejscowych grup: kół gospodyń wiejskich, zespołów tanecznych i muzycznych, oraz wszystkich innych, chcących podzielić się tym, co znajdują w przyrodzie i kulturze naszego regionu!

 

Chodzi zatem o coś więcej, niż stworzenie strony ze zdjęciami – chcemy, by nasza strona stała się dostrzegalnym elementem w życiu lokalnych społeczności, miejscem do dzielenia się swoimi doświadczeniami i odkryciami, pobudzającym ciekawość i zafascynowanie przyrodą i regionem, wzmacniającym więzi społeczne w czasie, w którym ciężko o spotkania i wspólne działanie. Zachęcamy zatem wszystkich – ruszajcie przed siebie z aparatami i telefonami! I koniecznie podzielcie się z nami tym, co znajdziecie!

 

 

 

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW LETNIEGO KONKURSU

2020-10-06  18:01

W ostatni piątek, drugiego października, ogłaszaliśmy wyniki naszego letniego konkursu, w którym, wraz z naszymi czytelnikami podsumowywaliśmy trzy letnie miesiące w Dolinie Baryczy. Uczestnicy konkursu przez niemal cały wrzesień dzielili się swoimi zdjęciami, wrzucając je bezpośrednio na naszą stronę – zachęcamy do odwiedzin na fotodolina.pl i sprawdzenia nadesłanych prac!


LETNI KONKURS W FOTODOLINIE

2020-08-27  11:50

Za nami wyjątkowo długie i wyjątkowo dziwne wakacje. Dzieci i młodzież wraca do szkół, dorośli kończą urlopy, trzeba jakoś ten czas podsumować.


OPERIS.ARTIS DZIAŁA!

2020-08-08  13:56

Z początkiem sierpnia swoją działalność rozpoczęła galeria sztuki Operis.Artis w Antoninie. Za nami dużo pracy i wysiłku, ale owoce są jak najbardziej zadowalające!

 


STRONA RUSZYŁA!

2020-07-23  16:52

Kilka zdań i uwag po pierwszych dniach działania strony fotodolina.pl


WYPRAWA DO MILICZA

2020-06-25  15:12

 

W poniedziałek, 22 czerwca, wybraliśmy się do Milicza, by podpisać umowę na dofinansowanie naszego projektu, "Fotodolina.pl". O samym podpisywaniu nie ma się co rozpisywać, zamiast tego lepiej opowiemy Wam, o skarbach jakie znaleźliśmy po drodze!