Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie realizowane są projekty Działaj Lokalnie

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
ECHOmusic-improwizacje dźwiękowe z wykorzystaniem technologii

Projekt zakłada przeprowadzenie warsztatów muzycznych, inspirowanych dźwiękami z obszaru Doliny Baryczy. Bezpośredni odbiorcy projektu (młodzież szkolna, gimnazjalna i ponadgimnazjalna) w czasie spotkań z profesjonalistą nauczą się komponować muzykę z oparciu o dźwięki zebrane z otoczenia. Nawiązując do bogactwa przyrodniczego regionu, uczestnicy projektu będą mogli uchwycić unikatowe i specyficzne dla obszaru Doliny Baryczy dźwięki, które następnie wykorzystają do tworzenia własnych kompozycji. 

Pierwsze warsztaty już za nami

2017-09-25  16:10

W miniony weekend odbyły się pierwsze warsztaty, w czasie których młodzi adepci muzyki alternatywnej mieli okazję doskonalić swoje umiejętności. Z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i pod okiem profesjonalisty - uznanego kompozytora Michała Zygmunta, młodzież z obszaru Doliny Baryczy poznała podstawy tworzenia muzyki oraz narzędzia, jakie można wykorzystywać przy komponowaniu. 


Rekrutacja trwa!

2017-09-18  14:33

Weź udział w konkursie i BEZPŁATNYCH warsztatach tworzenia muzyki! Masz 12-18 lat? Interesujesz się muzyką lub filmem? A może po prostu chcesz się nauczyć czegoś nowego i ciekawego? Przyjadź na warsztaty i dowiedź się jak można "łapać" dźwięki, a później skomponować z nich muzykę. Gwarantujemy profesjonalny warsztat muzyczny i mnóstwo pozytywnej energi! Warsztaty poprowadzi alternatywny kompozytor Michał Zygmunt. Zgłoszenia na stronie www.kom.edu.pl


Konkurs z warsztatami tworzenia muzyki

2017-08-24  16:46

Śpiewasz, grasz lub komponujesz? Poprzez dźwięki wyrażasz swój obraz świata? Zapisz się na BEZPŁATNE warsztaty muzyczne i weź udział w KONKURSIE. Zdobądź nominację Kreatora ECHOmusic!


Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny

ul.Jaroslawa Dąbrowskiego 3

56-300 Milicz

tel. 71 38 41 296

e-mail: biuro@kom.edu.pl